Jdi na obsah Jdi na menu
 


Novinky

25.8..........

Ahoj lidi. asi mě už tolik nenavštěvujete ale musim vám něco říct. za třicet dnů budou tyhle  stránky neexistovat. seriál bude spožděn tak se dívejte na našed studio. Omlouvám se ale mám toho vážně moc a prostě to nejde  najednou dvojka v akci, potom pravěk teĎ ještě do školy. Tak do půl roku si počkejte jestli bude seriál nebo ne! Vážně to nejde. Jinak máme skoro hotový něco co je dobré. na dvojce v akci se objeví až bude seriál začínat ikona! Tak si počkejte. Zatim se mějte a nezlobte se! Zbohem a už jsem nemusáte chodit! F.M.K. tak za půl roku se uvidí!

16.8.-Nezoufejte!Obrazek

,,Nezoufejte, vždyť tu je ČSSD" takto se projevují sociální demokracie-Česká Strana Sociálně Demokratická-. Nechápu co v tý vládě je chytrých lidí! Asi tolik jako slonů na Sibiři! V takovýchto chvýlích jsem rád, že to jenom píšu a ne, že to mluvim! Ale aby jsme se dostali k tomu co jsem tu chtěl napsat!

ObrazekRozhodlo se o tom, že se bude platit vědší poplatek! A tak jsem se rozhodl, že začnu makat než dojde listopad! ale bůh ví jestli to vůbec schválí!Ať tak či onak jako by se nic nestalo a můžem se těšit na nový web na, kterém bude víc disegnu a informací! Ale i tady se bude pracovat! sice se tato stránka nedožije své slávy jako seriál ale bude lepší když nebudem strašit a nepovídat vám nic! Takhle může mluvit nebo psát jedině debil a já debil jsem, ale nemusí mi to každý oznamovat! Ale tak jsme se dostali ke konci!

Tato aktualita nemá hlavu ani patu! Neni třeba aby jste ji četli ale jestli se nechcete nudit tak si ji přečtěte!

PS-Ta Samohana nebyla určená pro vás! 

Zatim se nechte překvapit co se bude dít na našem novém webu!  Nesmíte se plést ale radil bych vám abyste se nespletli!

Autor: F.M.K.| datum: 16.8.2008

 

3.8.-Mám konečně aspoň malou část

Jo ikdyž  jsem vám v jedné aktuálce říkal, že Gaučovi nebudou do konce prázdnin tak už mám obrázky na znělku teď jenom hudbu na znělku! Takže se nebojte gaučovi budou ale né hned! Jak už jsem řekl aby jste šli spíš na´www.dvojka-v-akci.estranky.cz! Web na kterém náš seriál zůstane bude otevřen až bude první epizoda a bude hotovo! O to se samozřejmě postaráme já a Urban! Na novém webu bude samozřejmě lepší disegn a víc srandy než tady! Ale stále je tady problé. Nemohu tvořit ani obrázky a ani filmy, protože jsem zaplnil celý počítač! Obrázky na Gaučovi jsou hotový! Jen za tři měsíce bude pokračovat tvorba všeho od Filmů až po obrázky! Protože se vše zařídí! Zatim se budem připravovat někde jinde!

To je asi tak všechno co k tomu mohu říct! Váš drahý F.M.K.

29.7- Opovažte se mě nachsrat! 

Obrazek


  

Achjo, mám za sebou těžký dny kdy jsem pracoval na tom novém webu. Nebudu moc kecat a napíšu vám co je tam nového!

  • Změnil jsem šablonu, tamta byla hnus
  • Udělal jsem pro F.M.K. menší administrační systém
  • Zařídil jsem díky NE-E.NET komentáře k aktuálkám
  • Už máme 2 weby (Spařatelný)
  • Postraní anketa (také pomocí NE-E.NET)
  • na horní liště jsou adkazy který mají něco společného s Gaučovýma

Sice web ještě nechci (nechceme) officiálně publikovat, ale až to dojednám s F.M.K.,officiálně ho spustim. A abyste nebrečeli udělám vám demo (hodně malý screen) jak web zatím vypadá!

Obrazek

Doufám, že jste z toho pochopili o co jde . No tak doufám, že budete hodný abyste si tento web zasloužili. Dnes o ničim jiným psát nechci ale abych vám nezkazil náladu tak napíšu:

BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA! 

Doufám, že jste spokojení . Urban

24.7.-New actualit

Zeměvzduch tu asi nebyl, takže se vrátíme k aktualitě. Tenhle seriál nebude mít premiéru někdy v září. Je ohrožen i seriál od Urbana ,,klub J", protože nemáme dost prostor. Prostě nemůžu tvořit obrázky, protože mám ňákej vir. Nemůžem udělat ani ,,Owen na útěku", P-TeAM ale to bude asi 13.listopadu 2011. Aby toho nebylo málo tak v sobotu odjíždím na tejden někam do hajzlu! Takže Urban tu bude sám ale napíše aktualitu! Gaučovi tedy budou nejvíc za rok a půl. Mezitím se koukejte na www.dvojka-v-akci.estranky.cz a tam se teda něco dozvíte! Tato aktualita nebyla příliš dlouhá ale důležitá. Tak se nezlobte! F.M.K.

!Cenzurováno pro hovno!

 

14.7.-Franta je prase!

Jo vážně to je pravda! no ale aby jste viděli o co jde! Franta pracuje jako prodavač v KFC. Když objednává zboží, tak si ještě to co objednal strčí do huby! A pak to objedná ještě jednou a udělá to zas až do prasknutí nebo když mu zákazník dá přes držku! no a když příjde domů asi hned ale s modřinama tak se ho krystýna ptá kdo mu to udělal. a on: No já si to  spletl s boxem! A to normální?! A začne se cpát a ještě při tom řekne:miluju tě týno!

Ten obrázek vám měl osladit ranní kávu. Měl jsem vřera fofr! Přijel jsem z tábora a Urban tu psal aktuálky a moc mě potěšil! Poprvé mě poslechl! No ale to jedem úplně někam do....do.....do sena!

Jeden z dílu se jmenuje Lindina zkažená svatba. Ten bude velmi následovného pžříkladu co se týče Franty!

Ondra je sice pohodář ale v prvním díle snad poblije! Též nemá štěstí v díle Ondrovo vysvědčení a Nová říďa kde se ovšem zamiluje! Frantu má rád ale někdy se ho snaží předejít ve vtipnosti!

No přestanu vás opravovat...otravovat!

 

Bude i hra!

kdy: 12.7.08 | napsal Urban
Obrazek
Dnes velmi stručně napíšu aktuálku protože jedem za 3 hodiny k moři, tak teď se těmhle stránkám bude věnovat zase F.M.K. a já si budu užívat. Začneme nápadem který mě včera napadl- udělam aktuálku která postava z Gaučových se vám nejvíc líbí. Velkou inspirací je pro mě stránka www.bestak.cz/ankety (již neexistuje) takže Vencovi děkuji. Anketu máte zde-


Všimli jste si že každé jméno končí na "a"? Ale to je jedno! Zprovoznil jsem sekci "Wallpapery"kde už je bohužel jen 1 tapeta odemně ale to nebude ještě všechno! Mužete tam přispět i vy jestli chcete- stačí napsat na flokorno@seznam.cz nebo na urban.cz@seznam.cz (dejte jako předmět "GAUČOVI WALL". Předevčírem mě napadlo udělat web Ondrovi a výsledek? www.o-man.webnode.cz, dyštak se ho mužete na něco zeptat, kouknout se na jeho hlášky, scénky, atd. Jak praví nadpis udělám pod studiem "UrbanGames" pro tento seriál hru. Mužu vám jedině říct že jsem udělal pozadí pro menu, kde Franta každých 8 sekund mrkne . Tak snad se vám to bude líbit

Děkuju za pozornost u této atkuálky a nezapomeňte zlobit, lenošit, atd. Já mizim čus! Urban

Prázdniny? Proč ne?

autor: Urban | kdy: 28.6.2008 | komentáře

ObrazekVítám vás u dnešní aktuálky třetího července, kdy má svátek Radomír, kdy policie obvinila šéfa vězeňské služby za zpackaný nákup rušiček, kdy vicemistr Evropy Bejbl ukončil fotbalovou kariéru, kdy je 13/32 °C a kdy jsem se rozhod že udělám aktualitu, tak čtěte!

Brouzdal jsem na internetu a našel jsem webovou stránku, kde si mužu dát svůj design na triko. No a tak mě napadlo že když píšu tu aktualitu tak abych měl o čem psát! Ta služba je www.t-shock.cz. No a dám vám sem pár ukázek z triček "Gaučovi" a jestli se vám ňáká zalíbí tak mi napište na  urban.cz@volny.cz a já vám to tam objednám. Samosřejmě že s toho nic mít nebudu, dělám to pro vás a pochybuju že si to někdo objedná, ale to je jedno. Ukázky najdete v fotogalerii v pod sekci trička. No tak jdeme dále!

Konečně mám program Adobe Photoshop a snad do příští aktuálky tu bude sekce "Wallpapary", což znamená tapety, ale to snad víte.

Znáte SimpsonsMania.cz? A znáte FamilyChat? Tak to se těšte na nový FrantaChat! Už jsem změnil otázky, dostal jsem povolení od poníka teď jenom potřebuju html kód, dám to na tyhle stránky a už mužete kecat živě s Frantou!

Víte jak by vypadal Ondra s vlasama Edieho Murfyho? Řeknu vám že dost divně. Foto máte zde

No to bude pro dnešek vše, loučí se s vámi Urban, milovník čokolády. Ahoj

Aktualizace 20:00- vytvořil jsem pomocí jednoho webu video, trailer na Gaučovi, doufám že se vám bude líbit.

 

 29.6.08-Za měsíc a dnes videoObrazek

Tak jo abyste  si nemysleli, že tu zase píšem nějaké hovadiny! Jestli to nevíte tak Gaučovi byli hraný! No ale potom nastala komplikace! Kde bude hospoda, ve který by nám dovolili natáčet a kde vezvem kostýmy atd. Tak jsem si řekl, že budou kreslený! No ale spátky k věci! Dnes sem vám sem dal video s hrannými a trailer na hranné Gaučovi! je mi líto ale dlouho tu nebudem,takže tvorba potrvá dýl. Ale Urban mi tu udělá pěknou vojnu! A bude psát aktualitu! Ale zpátky ke Gaučovim. Máte-li potíže pochopit o co jde tak mi napište na NP Návštěvní knize. Ale odpovídat bude Urban za čtrnáct dní tu zase budu! Tak se koukněte v sekci Bonusové materiály se koukněte na tyto videa!

28.6.08- Byl jsem tu! OndraObrazek

 Ano píšu já "Urban", tvůrce seriálu Klub J, dabér Ondry Gauče, neomezený fanda New Planet, ředitel Tv Srandiček, atd. A co tady dělám? Napadlo mě napsat novinku pro tento seriál mého kámoše a když už jsem tady tak vám ňákou tu novinku napíšu...

 

Prvního Září spustíme zcela nový web o tomto seriálu, bude to na ic.cz a už je tam docela pěkný design od studia D7.cz, obsah hlavní stránky, formulář na přihlášení k pomoci.

 

No sice to není moc vhodný a F.M.K. se asi bude zlobit ale napíšu co se dějě v Klub J. První epizoda "Seznámení pro čtyři" by měla vyjít o prázdninách popřípadě někdy v příštím školním roku. Mám asi tak půlku scénáře a 3 scénky naanimované, ic.cz web u tohoto seriálu zatím nechystám, no uvidíme. Více informace o Klub J naleznete na www.klub-j.wbs.cz

Nudíte se? Toto puzzle s tématikou Gaučovi vás probere! Mužete si jí zahrát rovnou tady-http://www.shorttext.com/p8fbom

No lidičky dnešní aktuálka pro Gaučovi už je u konce... S pozdravem Urban!


Ps- A Nezlobte! :D

26.6.08.Ano je to tu

Nyní tu jsme naposledy v normálních dnech! Zítra máme vysvědčení ale to tady nebudem probírat! Jsme tu, proto aby jste věděli, že máme  nové programy! Já tu dlouho nebyl a teď ještě dělám na novém logu na nový web. Bude se vám to určitě líbit ale teď jsem rád, že to tu aspoň někdo čte! A taky tu nebyl Urban a víte proč? Má zlomenou nohu a tak nomohl to všechno stihnout! Máte-li nějaké dotazy tak se koukněte na návštěvní knihu a napište mi něco co potřebujete ale aby jste mi tam nepsali Obrazeknějaký hovadiny: Jinak budu pěkně nasranej ale nebudeme tu psát trapné příjmy!

Tak takhle sem si dřív případal! Tenhle obrázek je z dílu Ondrovo vysvědčení! A je to jeden z prvních obrázků Gaučových! Tak je to asi to co jsem vám chtěl říct! Mám vás rád všechny a jestli se vám to nelíbí tak sem nechoďte! Tak moc děkuju za návštěvníky! A napište mi to co potřebujete a doufám, že se vám to bude. Nejen stránky ale i seriál, který tu bude určitě brzy ale snažim se.

17.6.08.Aktualitu píše Jefrie-goo, tak mu držte palce

Tak nazdar! Asi mě neznáte, protože já do 2 v akci nepatřim. Patřim do BRIM-BRIM a jenom zcháním hudbu. Neřeknu vám nic o našich filmech jedině o Owen na útěku, nebo na úprdu? No já v něm nehraju ale zháním hudbu na začátek. S F.M.K. sem se seznámil na základce a chodil jsem s nim do třídy. Ale to tu nebudu rozvádět! Jako by tu byl nějaký magor, já už vim jsem to já! Sem magor, protože tu vám píšu nesmysli! Já už dlouho nebudu v BRIM-BRIM, protože se stěhujem. Ale budu posílat F.M.K. posílat hudbu! ale to neni to co jsem vám chtěl napsat. Urban a F.M.K. chystají nevé filmy jako třeba MRZ zoo 2. Já se o to nestaram ale F.M.K. mi řekl, že tu něco mám napsat! Ale to je jedno! Ale něco ke Gaučovim. Protože by tu ta Obrazeknovinka jinak vůbec nemusela být! Co bych řekl o Frantovi. Je to ftipný chlápek, který má slabost pro pití (jak on říká chlast). Ondra je 17.letý kluk, který si užíval se svou třídní (byla dvacetiletá). Nyní se dozví, že bude otcem. Ale jinak to je chytrý ale též ftipný kluk! Má rád dinosaury. Studuje paleoontologii! Linda je 14letá bláznivá holka, která je dost závislá na svém koši. Krystýna je možná máma ale je to taky takový tydýt! Je to prostě správná rodina. Ale je vní i víc členů a v seriálu vystupují i některé známé osobnosti. Tak to bude vše co vám můžu říct, protože víc toho nevím!  No tak nazdar!

-F.M.K.-Hele tahle aktualitra je napsaná dneska, protože zítra tu nebudem! Tak čusík!

16.6.08 Stránky spuštěny

Tak konečně mám stránky hotový! Tak začnem něčim o tvorbě Gaučových. Tvorba pokračuje dobřě mám skoro hotový první díl ale pracoval jsem nejdřív v Malování, teď dělám v Paint.Net a musim říct, že to je o mnoho lepší než v malování! Takže proto to trvá tak dlouho. Musim to celé nebo aspoň část předělat!

Mate vás jak se jmenuju? pokud ano tak vám to usnadním. Jmenuju se Florián Mendoza (F.M.K.). S filmy jsem začal někdy před rokem a docela mě to bavý. Gaučovi vznikli nedávno. Ale nejsou stvořeny ze Simpsonů, ale z Horákových ale trochu po Simpsonech. Jenom jsou lepší! Nejsou to jeno postavičky které se hejbou! Někteří jako třeba Mates Mádr dělají animace v Animestudiu, ale já to jenom dělám v Paint.Net a snažim se, tím nechci říct, že ostatní se na to vybodnou ale jo to znát v čem to děláte. Ale co vám tady říkám v čem to dělám!

Gaučovi mají rozmanitý příběhy. Od opilství až po štědrost. Taková je rodina.